Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
MultiLevelMarketing

MLM alebo Multi Level Marketing

 

 

Čo je to multi level marketing?

Niektorí si poviete, že je to pyramídová hra či lietadlo, čiže nelegálna činnosť. V skutočnosti sa multilevel marketing od týchto dvoch veľmi odlišuje. Jediná spoločná vec pre všetky 3 činnosti je budovanie siete, ktorá vám prináša zisk. Väčšina MLM firiem je založená na priamom predaji. Je potrebné pochopiť skutočnosť, že multi level marketing je legálny spôsob zarábania si formou budovania siete referalov, čiže ľudí, ktorí sa zaregistrujú do systému cez váš odkaz, na vaše odporúčanie a vďaka tomu, že takto robíte firme reklamu, na ktorú ona nemusí vynakladať žadne financie, dostávate provízie. Samozrejmosťou v systéme MLM je to, že ako sponzor poskytujete svojej sieti cenné rady, lebo hlavne vďaka informovaným aktívnym členom siete zarábate. Vytvorenie siete priameho predaja vám umožní získavať pasívny príjem, čiže bez väčšej námahy.

Ako to funguje?

Najjednoduchšie ako pochopiť systém fungovania klasických firiem a systému priameho predaja, je pozrieť si nasledujúci obrázok:

obrazek

Klasické firmy míňajú množstvo financií na medzikroky, ktorými produkty prúdia od výrobcu až ku konečnému spotrebiteľovi, nevynímajúc drahé reklamné kampane, mzdy zamestnancov a zisky firiem jednotlivých článkov klasického predaja a distribúcie. Výrobok sa takto niekedy aj 10-násobne predraží, pokiaľ sa od výrobcu dostane až ku konečnému spotrebiteľovi.

Firmy zamerané na systém priameho predaja ušetria nemalé náklady vďaka sieti svojich členov, ktorými sú koneční spotrebitelia, ktorí sami osobne robia firme reklamu, sami bez nároku na mzdu distribuujú produkty a odporúčajú ich svojim známym a práve vďaka tomu, že firme nevznikajú takmer žiadne náklady, je možné časť zisku prerozdeliť na provízie pre členov siete - a to nielen priamemu kupujúcemu, či jeho sponzorovi, ale sponzorovi jeho sponzora a aj tomu nad ním v niekoľkých úrovniach, niektoré firmy ponúkajú profízie v nekonečnom množstve úrovní.

Preto vám ponúkam niekoľko firiem, ktoré ponúkajú tento spôsob zárobku. V tejto chvíli odporúčam hlavne firmu Essens #, ktorá predáva luxusné parfumy za zlomkové ceny a firmu Oriflame #, ktorá predáva široký sortiment kozmetiky, kozmetických doplnkov a doplnkov zdravej výživy. Zaradila som sem aj surfbar 20dollars2surf #, keďže ponúka provízie do hĺbky 10 úrovní. Viac nájdete v odkazoch v pravom hornom rohu. Určite plánujem rozšíriť ponuku firiem, zatiaľ len s týmto začínam.

vytvorené: 10.12.2011 

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok