Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Essens

Essens

kvalitné parfémy za skvelé ceny  Multi Level Marketing

Essens je nová značka kvalitnej kozmetiky, ktorá vznikla v Českej republike v auguste 2011.

Parfumy Essens sú vyrábané predovšetkým s dôrazom na kvalitu. Starostlivo vybrané vonné kompozície najvyššej kvality od popredného svetového dodávateľa sú pod prísnou kontrolou a s náležitou starostlivosťou miešané v Českej republike v konečný produkt - kvalitný parfum, ktorý krásne a dlho vonia. Ako dámske, tak aj pánske parfumy majú 20% podiel vonných esencií, teda množstvo, ktoré sa bežne používa v drahých parfumoch a je vyššie, než na aké sme zvyknutí u produktov dostupných v parfumériách a na internete.

Ceny Essens ale nie sú ani zďaleka vysoké a tak si kvalitu môže dovoliť každý. A produkty voňajú intenzívnejšie a dlhšie…

Výroba parfumov Essens prebieha z tých najkvalitnejších surovín v Českej republike, vo výrobnom závode s certifikáciou nielen pre výrobu kozmetiky, ale aj liečiv. Tvorba parfumov tak podlieha tým najprísnejším normám a kvalita je neustále monitorovaná. Parfumy Essens zrejú na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov dostatočne dlhú dobu. Všetky zložky tak majú dostatočný čas sa správne spojiť a vytvárajú harmonický celok s intenzívnou vôňou, ktorá vás očarí.

Essens prináša vône 20 dámskych a 10 pánskych parfumov v sklenených flakónoch z tradičných sklárskych dielní v Taliansku. Už čoskoro sa môžete tešiť na rozšírenie sortimentu o ďalšie vône…

Od novembra 2011 spoločnosť Essens rozšírila sortiment o sprchové gély a telové balzamy v obľúbených vôňach, obohatené o hydratačný komplex, vitamín E, maslo karité, marhuľový a konopný olej, vďaka ktorým bude vaša pokožka nielen voňavá, ale aj krásna a zdravá.

Všetky výrobky majú vynikajúcu kvalitu a zodpovedajú platným hygienickým a zdravotným predpisom EÚ.


 

Multi Level Marketing

Zaregistrujte sa zdarma tu:

http://www.essens.sk/register.php?con_sponsor_nr=20002274 

Ihneď nakupujte kozmetiku so zľavou za nákupnú cenu.

Predávajte parfémy so ziskom za katalógovú cenu.

Vytvorte si vlastnú sieť distribútorov a získavajte províziu zo všetkých úrovní po vami zaregistrovaných distribútorov.

Za získanú províziu nakupujte výrobky pre seba, alebo si ju dajte vyplatiť na váš účet.
 

A čo prax? 1 ks 50 ml parfumu

získate za 12€ (nákupná cena) 

predáte za 17€ (katalógová cena)

priamy zisk 5€ + okrem toho získate 10 bodov do provízneho systému a možnosť využiť ich na zľavy alebo za body si dať poslať peniaze na účet a to nielen od Vás ale aj od všetkých ľudí, ktorí sú v sieti pod Vami. Čím viac bodov získa Vaša skupina, tým vyššie percentá provízií budete dostávať.

Vhodné ako doplnok k Avonu alebo Oriflame. Budujte svoje siete spoločne.

TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok