Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Oriflame

Oriflame

Švédska kozmetická značka Oriflame ponúka kvalitné výrobky vyrobené na prírodnej báze a bez skúšania na laboratórnych zvieratách. Vďaka predaju výrobkov cez sieť poradcov, priamych predajcov, Oriflame nemíňa množstvo peňazí na distribúciu a reklamu a preto môže svojim členom ponúknuť zľavu vo výške 23% z katalógovej ceny výrobkov. Okrem okamžitej zľavy pri objednávke môže poradca zarobiť províziu za aktívnych členov svojej siete a to do neobmedzenej hĺbky siete, preto zaraďujem túto firmu do zoznamu fieriem zaoberajúcich sa Multi Level Marketingom (MLM).

Členovia Oriflame po registrácii môžu objednať výrobky a nemusia hneď zaplatiť za tovar, ale bude im vystavená faktúra so splatnosťou až 14 dní (a to aj novým členom bez záruky).

Výrobky vám môžu byť doručené do SEB (servisných bodov), ktoré sa nachádzajú v každom meste, na poštu alebo kuriérom priamo domov.  

Ako predávate výrobky? Dostanete katalóg výrobkov, ktorý môžete ukázať svojim známym, priateľom, rodine, alebo si objednávate tovar len pre seba za výhodné ceny.

Tento spôsob zarábania uprednostňujú hlavne mamičky na materskej dovolenke, ale aj študentky stredných a vysokých škôr, ktoré si chcú zarobiť vreckové na vlastnú kozmetiku. Oriflame dovoľuje registráciu členom už od 15 rokov, pričom sa vyžaduje len podpis zákonného zástupcu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať tu: ladusska@centrum.sk 

Po vstupe do Oriflame je pre nových členov k dispozícii aktivačný program, vďaka ktorému si môžete zarobiť za 1. polrok oveľa viac, môžete získavať zdarma výrobky za aktivitu.

Dokonca aj za privedenie nového člena môžete získať hotovostnú odmenu - ak sa nový člen stane aktívnym.
Preto ponúkam svojim novým členom špeciálny bonus: Ak splníte všetkých 6 krokov Vitajte v Oriflame, za odmenu vám pošlem špeciálnu odmenu: 10€.

Teším sa na ďalšiu spoluprácu :)

 

 

  • Okrem toho, ak nie ste členovia Oriflame, ale chceli by ste získať kozmetiku Oriflame, rada vám pošlem výrobky, ktoré by ste si chceli objednať.

TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok